Sztuka Kochania w oficjalnej selekcji Camerimage 2017

© Jarosław Sosiński | Watchout Productions

Sztuka Kochania w oficjalnej selekcji Camerimage 2017

Opublikowany

Michał Sobociński, autor zdjęć do Sztuki Kochania zawalczy o nagrodę w prestiżowym konkursie Camerimage już w listopadzie 2017 r. 

Mimo iż od premiery filmu minęło już kilka miesięcy, Sztuka Kochania nie schodzi z ekranów festiwali na całym świecie. Historię Michaliny Wisłockiej zobaczyli już widzowie:  Polish Film Festival in America, Polish Film Days in Ukraine, Tartu Love FIlm Festival,  Summer Film  School in Czech Republic i wiele innych.  Właśnie otrzymaliśmy informację o zakwalifikowaniu naszego filmu do festiwalu Camerimage - największego i najbardziej znanego wydarzenia poświęconego autorom zdjęć filmowych. To niesamowicie prestiżowe wyróżnienie. Festiwal Camerimage co roku gości najbardziej znanych i utytułowanych operatorów z całego świata.
Zrzut ekranu 2017-10-05 o 13.54.50.png
Michał Sobociński, autor zdjęć do Sztuki Kochania, który niedawno znalazł się na liście UP NEXT VARIETY, pokazywał już swoje prace w konkursach odbywających się w ramach Camerimage. Ma na swoim kącie nominację w Konkursie Debiutów Operatorskich za film Kamczatka oraz Brązową Kijankę przyznawaną w konkursie etiud studenckich za film Ojciec.

Laureatów 25. Edycji  Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage 2017 poznamy już w listopadzie.
Zrzut ekranu 2017-10-05 o 12.34.38.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Sztuka Kochania 5

grafika | 2,43 MB

Pobierz
Sztuka Kochania 1

grafika | 2,12 MB

Pobierz
Sztuka Kochania 2

grafika | 2,27 MB

Pobierz
Sztuka Kochania 3

grafika | 2,95 MB

Pobierz
Sztuka Kochania 4

grafika | 2,16 MB

Pobierz
Sztuka Kochania 6

grafika | 2,44 MB

Pobierz
Sztuka Kochania 7

grafika | 3,57 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.